DZIEŃ Sala GODZINY                                                                                                    
8.45 9.00 9.15 9.30 9.45 10.00 10.15 10.30 10.45 11.00 11.15 11.30 11.45 12.00 12.15 12.30 12.45 13.00 13.15 13.30 13.45 14.00 14.15 14.30 14.45 15.00 15.15 15.30 15.45 16.00 16.15 16.30 16.45 17.00 17.15 17.30 17.45 18.00 18.15 18.30 18.45 19.00 19.15 19.30 19.45 20.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45 22.00
PONIEDZIAŁEK Podwójna                   Akwarela   Akwarela               Batik                          
       
Duża         Rysunek i malarstwo                               Mały wielki człowiek   Zaczarowany pędzel                        
     
Mała                                                               Podstawy akademickiego rysunku i malarstwa dla dorosłych                      
       
WTOREK Podwójna                                                                     W kręgu sztuki znanej i nieznanej                        
Duża Suchy pastel                                                           Wieczorowy kurs rysowania postaci                 
Mała Malarstwo sztalugowe                                           Architektura i pejzaż miejski - perspektywa dla artystów                  
ŚRODA Podwójna                                                               Mały wielki człowiek   Artystyczny miszmasz                        
       
Duża                   Malarstwo sztalugowe                         Forma i wyobraźnia                  
       
Mała                   Rysunek i malarstwo                         Rysunek i malarstwo                  
       
CZWARTEK Podwójna                   Akwarela   Akwarela             Tkactwo artystyczne          
Duża           Kopiowanie obrazów                 Pracownia Malarstwa Eksperymentalnego                          
Mała               Przedpołudniowy kurs rysowania postaci                                         Rysunek i malarstwo  
PIĄTEK Podwójna           Akwarela   Akwarela                                                                
       
Duża                   Malarstwo sztalugowe         Rysowanie portretu     Warsztaty plastyczne                      
  Pracownia Malarstwa Eksperymentalnego      
Mała                   Rysunek i malarstwo                                 Przygotowanie do szkół plastycznych                  
       
INSTRUKTORZY                                                    
  Beata Bliźniewska-Dzik   Katarzyna Arabudzka   Marek Ejsmond-Ślusarczyk   Igor Yelpatov    
                                                       
  Olga Prokop-Miśniakiewicz   Marta Rutkowska   Katarzyna Lis-Lachowicz   Kasia Jaruga    
                                                       
  Joanna Sułek-Malinowska   Rajmund Gałecki   Jacek Malinowski   Mariola Gołda