Malarstwo sztalugowe, malarstwo i rysunek dla dorosłych

GRUPA I 

Rozpoczęcie zajęć 5 października 2021 r.

Dzień Godziny Odpłatność Pracownia
Wtorek 08.45-11.45 100 zł za m-c Malarska duża
WYKŁADOWCA: RAJMUND GAŁECKI

Zajęcia z malarstwa  skierowane są do osób, chcących doskonalić swoje umiejętności plastyczne oraz tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z malarstwem.  Polegają na pracy z dowolnie wybranym tematem. Mogą to być kopie wybranych dzieł  lub próba interpretacji natury na podstawie zdjęcia.

terminy zajęć 2021:

październik: 5, 12,19, 26

listopad: 9, 16, 23, 30

grudzień: 7, 14, 21

 
 
GRUPA II
 
Rozpoczęcie zajęć 6 października 2021 r.
 
Dzień Godziny Odpłatność Pracownia
Środa 11.00-14.00 100 zł za m-c Malarska duża i  podwójna
WYKŁADOWCA: JOANNA SUŁEK-MALINOWSKA

Zajęcia z malarstwa dla osób początkujących i zaawansowanych. Uczestnicy pracują na własnych materiałach (podobrazie, farby olejne lub akrylowe).  

Celem  zajęć jest:

  • kształtowanie wrażliwości artystycznej
  • pogłębianie praktycznych umiejętności
  • dokonywanie świadomych wyborów w kształtowaniu własnej osobowości twórczej
  • poszukiwanie wartości estetycznych poprzez dobór środków plastycznych

 

GRUPA III
malarstwo sztalugowe, malarstwo i rysunek dla dorosłych
 
Rozpoczęcie 8 października, 6 października 2021 r.
 
Dzień Godziny Odpłatność Pracownia
Środa

piątek

17.00-20.00

18.00-21.00

100 zł za 4 zajęcia

120 zł za 4 zajęcia

Malarska mała

malarska mała, podwójna

WYKŁADOWCA: DR SZTUKI BARTOSZ MILEWSKI
środa: 
 
Zajęcia skierowane do osób pragnących szlifować swoje umiejętności techniczne oraz rozwijać wrażliwość artystyczną. W trakcie trwających dwie godziny zajęć Uczestnicy mogą  pracować nad swoimi obrazami na płótnie o dowolnej tematyce, w technice olejnej lub akrylowej.  Uczestnik zaopatruje się we własnym zakresie w podobrazie, farby olejne i akrylowe.
 
 
piątek: 
 
O ile własna inwencja jest zawsze mile widziana jako dodatek do zadań warsztatowych, ten kurs ma za zadanie dać podstawy techniczne w dziedzinach rysunku i malarstwa. Uczeń, wykonując określone ćwiczenia zadane przez prowadzącego, nabiera biegłości technicznej, świadomości artystycznej, znajomości zagadnień rysunkowych i malarskich. 
 
Kurs polecany jest osobom, które zamierzają kontynuować swój rozwój w szkołach wyższych artystycznych, planują tworzenie teczki, chcą przygotować się do egzaminów. Zapraszamy również wszystkich, którzy pragną wszechstronnie rozwijać warsztat i nie boją się pewnej dyscypliny i zadanych tematów do wykonania :) 
 
Dr Bartosz Milewski ukończył malarstwo na ASP w Krakowie, a także w Cornish College of the Arts w Seattle, Jest czynnym artystą malarzem, zajmuje się też ilustracją i fotografią. Z powodzeniem prowadzi niezwykle cenione zajęcia indywidualne dla osób w najróżniejszym wieku. Ma na swoim koncie przygotowanie do liceów plastycznych oraz na wyższe uczelnie artystyczne w kraju i zagranicą. W 2021 został zaproszony do nowopowstałego liceum sztuk plastycznych, gdzie uczy i „wychowuje” kolejnych adeptów.